najnowsze

aktualności

styczeń 2017

Sztuka marketingu na Facebooku

Podobno, jeżeli nie ma Cię na Facebooku, to nie istniejesz. Nie do końca zgadzamy się z tym powiedzeniem, ale akurat w branży reklamowej, w której działa ASSG Media, jest z reguły prawdziwe. Nie pozostało nam zatem nic innego, jak odpalić fan page na Facebooku. Jesteście ciekawi, co tam dla Was przygotowaliśmy?

Z małych kotków musieliśmy zrezygnować (to była niezwykle trudna decyzja, podjęta po wielogodzinnej naradzie firmowej :) ), ale w zamian proponujemy coś innego. Skupimy się na dostarczaniu Wam wiedzy w postaci soczystych case’ów oraz inspiracji z przykładami najciekawszych działań, kampanii i narzędzi marketingowych. Jednym słowem, samo mięsko i zero "pitu pitu". Od czasu do czasu pochwalimy się też naszymi projektami, z tym że obiecujemy nie przesadzać (jak wszyscy marketingowcy jesteśmy nieco próżni, więc musicie nam wybaczyć). Spróbujemy też nie przesadzać z marketingowymi "buzzwordami" (choć na początku może być ciężko).

Zresztą rzućcie okiem i przekonajcie się sami. Fan page ASSG Media o sztuce marketingu czeka na Wasze pierwsze komentarze!

kontakt

masz pytania?

Napisz do nas już teraz. chętnie i szybko odpowiemy