najnowsze

aktualności

luty 2017

Wieści z siedziby Sztukmistrzów Marketingu #1

Co słychać w ASSG Media? Rozwijamy projekt Migtel, wygraliśmy kilka nowych projektów i czekamy na rozstrzygnięcie ważnych przetargów. Sprawdźcie szczegóły.

O projektach w realizacji będziemy mogli mówić dopiero po ich zakończeniu, na rozstrzygnięcia przetargów musimy jeszcze chwilkę poczekać (niecierpliwość już nieco nas zżera :), porozmawiajmy zatem o projekcie Migtel.

Migtel.pl to przedsięwzięcie realizowane przez naszą partnerską spółkę. To system, który za pomocą komunikatora video ze wsparciem tłumacza języka migowego umożliwia osobom niesłyszącym kontakt z instytucjami, firmami oraz każdym z kim potrzebują porozmawiać. Projekt obejmuje specjalną infolinię oraz obsługę w punktach usługowych.

• Jak działa infolinia dla osób niesłyszących?
Za pomocą komunikatora video, dostępnego na stronach internetowych Partnerów projektu, osoba niesłysząca łączy się z tłumaczem języka migowego. Za jego pośrednictwem rozmawia ze współpracującymi Partnerami i korzystając z tłumaczenia online np. zamawia wizytę u lekarza, taksówkę, załatwia sprawę w urzędzie lub w banku.

• Jak działa system obsługi osób niesłyszących w punktach usługowych?
Dokładnie tak samo jak opisaliśmy to w powyższym punkcie, z tym że tutaj osoba niesłysząca korzysta z komunikatora video na miejscu, tj. w jednej ze współpracujących instytucji (np. w banku lub urzędzie).

ASSG Media zajmuje się wdrażaniem systemu Migtel u swoich klientów. Po więcej informacji o projekcie, z którego jesteśmy niezwykle dumni, zapraszamy na stronę www.migtel.pl.

kontakt

masz pytania?

Napisz do nas już teraz. chętnie i szybko odpowiemy