najnowsze

aktualności

luty 2017

Cotygodniowa prasówka o sztuce marketingu #1

Odpalamy nowy cykl artykułów! Co tydzień będziemy rekomendować Wam najciekawsze treści marketingowe, jakie wynajdziemy w sieci. Na dobry początek świeżutki raport IAB o content marketingu, najnowszy Social Index od Sentione oraz historia legendarnego bramkarza Manchester United który przekwalifikował się na marketera.

W tym tygodniu polecamy dokładnie 5 artykułów, w następnym na pewno mocniej rozwiniemy skrzydła. Życzymy miłej lektury!

  • Nowy raport IAB o content marketingu. Dowiecie się z niego m.in. ile procent polskich firm korzysta z narzędzi conten marketingowych, a także ile ma opracowaną strategię. Pobierz bezpłatny raport.
  • Najlepsze kampanie social media 2016. Przespaliście miniony rok? Teraz macie szansę nadrobić zaległości. „Social Press” opracował dla Was subiektywną listę najlepszych kampanii social mediowych z Polski i świata. Obejrzyj najlepsze kampanie.
  • Social Index 2016. Sentione wypuścił swoje coroczne podsumowanie najpopularniejszych marek w społecznościówkach. Zgadnij kto jest na czele?
  • Jak z golkeepera zrobić marketera? Poznajcie historię Edwina Van Der Sara, legendarnego bramkarza Manchester United oraz reprezentacji Holandii, który po zakończeniu kariery został dyrektorem marketingu Ajaxu Amsterdam. Czytaj historię Edwina.
  • Customer Journey Maps czyli jak zrozumieć klienta na zakupach. Więcej szczegółów w artykule Łukasza Kosuniaka na "Marketer+".

Jak Wam się podoba nasza prasówka o sztuce marketingu? Jeżeli nie chcecie przegapić kolejnego odcinka, polubcie jak najszybciej nasz fan page oraz profil firmowy na Linkedin.

Czekamy na Was!

kontakt

masz pytania?

Napisz do nas już teraz. chętnie i szybko odpowiemy