najnowsze

aktualności

czerwiec 2017

Cotygodniowa prasówka o sztuce marketingu #12

Nie możecie się doczekać kolejnej dawki newsów na temat health i pharma marketingu? Najnowsza prasówka jest już gotowa! Co w niej znajdziecie? Wirtualna rzeczywistość pomaga pokonać nałóg nikotynowy. Centrum rehabilitacyjne uświadamia, że podjęcie wysiłku podczas rehabilitacji ma ogromny sens. Połączone ze smartfonem ciężarki umożliwiają odbycie idealnie zaplanowanego treningu. Kampania społeczna pokazuje lepsze, mniej groźne oblicze cukru. Klinika medycyny estetycznej stawia na promocję naturalnego wyglądu.

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

  • Kto zmagał się z nałogiem nikotynowym, ten wie, jak trudno wygrać walkę. Na ratunek ma ruszyć wirtualna rzeczywistość. Projekt MindCotine składa się z czternastu 20-minutowych etapów pozwalających na całkowite zrezygnowanie z palenia. Zerknijcie.
  • Rehabilitacja to trudny proces, w który – poza ciałem – powinna być zaangażowana też psychika. Krótka, wzruszająca reklama centrum rehabilitacyjnego pokazuje, że warto podjąć wysiłek. Zajrzyjcie.
  • Podnoszenie ciężarów świetnie wyrabia mięśnie, ale jak zgadnąć, ile powinien trwać codzienny trening? ? Ciężarki „Twirst” są połączone bezprzewodowo ze smartfonem, dzięki czemu użytkownik może starannie zaplanować ilość i poziom ćwiczeń, zgodnie z oczekiwanymi rezultatami. Przeczytajcie.
  • Czy cukier to faktycznie biała śmierć i powinniśmy go całkowicie wyeliminować z diety? W Polsce ruszyła kampania edukacyjna „Uczymy jak słodzić”, która obala niektóre stereotypy dotyczące tego produktu. Uświadamia też konsumentom, że cukier warto spożywać, jednak z zachowaniem pewnego rozsądku. Spójrzcie.
  • Jak się starzeć, by jednocześnie zachować naturalne piękno? Na to pytanie odpowiada reklama LPG, pokazując jednocześnie, jak pod żadnym pozorem się NIE starzeć. Występująca w spocie bohaterka jest po tylu operacjach, że nie widać u niej żadnej mimiki. Dlatego opowiada swoją historię, posługując się lalką brzuchomówcy. Zobaczcie.

Zainteresowani następną prasówką? Jeśli tak, to zachęcamy do zajrzenia tu za tydzień. Wtedy przedstawimy Wam kolejny zbiór newsów dotyczących health i pharma marketingu. Nie zapomnijcie też polubić nasz fan page'a oraz profilu firmowego na LinkedIn.

Do usłyszenia w następnym tygodniu!
Zespół redakcyjny
ASSG Media - Art of Marketing

kontakt

masz pytania?

Napisz do nas już teraz. chętnie i szybko odpowiemy