najnowsze

aktualności

kwiecień 2017

Cotygodniowa prasówka o sztuce marketingu #6

Co znajdziecie tym razem w kolejnej odsłonie naszej cotygodniowej prasówki? Nowa epidemia, z której nie zdawaliście sobie sprawy, dziwne i absolutnie zabawne podejście do problemów z jelitami, osiąganie stanu relaksacji za pomocą smartfonu, aplikacja jako metoda walki z uzależnieniem, najnowocześniejsza apteczka na świecie, a także elektroniczna skóra monitorująca stan zdrowia. Udostępniamy sześć świeżych informacji ze świata health i pharma marketingu.

Zobaczcie, co przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

  • Epidemia, jakiej jeszcze nie znaliście. Nowa kampania leku na alergię Claritin skupia się na „Indoor Epidemic”. Prezentuje zatrważające statystyki: aż 95% naszego życia spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach Sprawdźcie.
  • Czy trudności z wypróżnianiem można przedstawić w romantyczny sposób? Najwyraźniej tak. Miłosna historia #LoveYourGut pomiędzy panem Nugget a panią Metamucil jednocześnie wzrusza i bawi do łez.
  • Osiąganie stanu medytacji nigdy nie było tak proste. Sway znalazło ciekawą metodę na codzienną relaksację. Wprowadzona niedawno aplikacja wychwytująca ruchy smartfonu pomaga oczyścić emocje i uspokoić umysł Zerknijcie.
  • Czy da się skutecznie zwalczyć uzależnienie za pomocą aplikacji? Onward to aplikacja dla osób uzależnionych od mediów społecznościowych, pornografii i seriali. Daje im możliwość samodzielnego radzenia sobie z nałogiem. Przeczytajcie.
  • Nowoczesny zestaw pierwszej pomocy nie tylko udostępnia potrzebne przybory medyczne, ale też diagnozuje choroby i urazy. Ram Fish skonstruował interaktywną apteczkę, która ma wspierać ludzi pozbawionych szybkiego dostępu do pomocy medycznej. Zajrzyjcie.
  • Lżejsza niż piórko elektroniczna skóra monitoruje poziom zdrowia. Nowy wynalazek japońskich naukowców pozwala bez żadnego dyskomfortu kontrolować stan organizmu i wyłapywać potencjalne niebezpieczeństwa. Zapoznajcie się.

I jak Wam się podobało? Jeżeli chcecie być na bieżąco i zapoznać się z kolejną prasówką, koniecznie polubcie nasz fan page oraz profil firmowy na LinkedIn. 

Do usłyszenia w następnym tygodniu!
Zespół redakcyjny
ASSG Media - Art of Marketing

kontakt

masz pytania?

Napisz do nas już teraz. chętnie i szybko odpowiemy