krótko

o nas

Marketing w XXI wieku jest trudny jak nigdy przedtem. Globalizacja sprawiła, że konkurencja czai się już nie tylko za rogiem, lecz nawet na drugim końcu świata. Eksplozja popularności Internetu oraz mediów społecznościowych zmieniła konsumentów w prosumentów, świadomych swoich praw i coraz bardziej wymagających wobec marek. Rosnące znaczenie millenialsów oraz Generacji Z czyli pokoleń, które urodziły się ze smartfonem w ręku, zmieniło zasady gry raz na zawsze. Jak Twoja firma może poradzić sobie w tym świecie?

Skorzystaj z pomocy doświadczonego przewodnika. Jesteśmy ASSG Media – agencja marketingowa od ponad 10 lat działająca w pharma marketingu. Mamy na koncie ponad 50 zrealizowanych projektów oraz kilkadziesiąt konferencji. Wierzymy, że skuteczne prowadzenie działań marketingowych urosło w naszych czasach do rangi niezwykle trudnej sztuki, której uprawianie wymaga nadzwyczajnych umiejętności. Dlatego właśnie w ASSG Media łączymy kompetencje strategiczne, kreatywne (własny Dział Kreacji), technologiczne (własny Dział IT) oraz sprzedażowe (współpracowaliśmy m.in. z Play, Netia, Vectra, UPC, Tauron, Empik School). Wszystko po to, by skutecznie realizować cele Twojej firmy.

Chcesz tchnąć życie w swój marketing? Pomyśl o ASSG Media. Specjalizujemy się w organizacji konferencji oraz eventów, działaniach telemarketingowych oraz direct marketingowych (kampanie e-mailingowe, SMS, MMS oraz mailing tradycyjny), prowadzeniu badań rynkowych oraz programów badawczo-epidemiologicznych oraz projektowaniu i realizacji stron www.

partnerzy

strategiczni

kontakt

masz pytania?

Napisz do nas już teraz. chętnie i szybko odpowiemy